Oferta archiwalna

Kelner/Kelnerka - praca w Niemczech

1,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne

Kelner/Kelnerka Zgierz, praca Zgierz, Niemczech Zgierz

Poszukujemy kandydatów na stanowisko KELNER/ KELNERKA.
Praca w Niemczech

Miejsce pracy: restauracja hotelowa, okolice Hanoweru
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: profesjonalna obsługa grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych, utrzymywanie porządku wokół swojego miejsca pracy.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- zaangażowanie i chęci do pracy
- komunikatywność i samodzielność
- mile widziane ukończone kursy i szkolenia

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie od 1600 euro netto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: [dane kontaktowe niedostępne] lub skontaktuj się telefonicznie: 535 050 928
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Ważne do: 2018.07.23, wyświetleń: 196

nr ogłoszenia: 14660