Oferta archiwalna

Praca dla Cieśli i Pomocników – Holandia – nie wymagamy języka

1,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne

Praca Zgierz, Cieśli Zgierz, Pomocników Zgierz, Holandia Zgierz, wymagamy Zgierz, języka Zgierz

Firma z siedzibą w Gliwicach, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:

Lokalizacja : Holandia

Twoje zadania :
• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż

Nasze wymagania:
• doświadczenie na danym stanowisku
• znajomość systemów szalunkowych
• certyfikat VSA / SCC (możemy zrobić)
• przesłanie CV

Co dostaniesz w zamian:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto
dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto
• odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
• zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
• znajomość języka nie jest wymagana
• podpisanie umowy w Gliwicach
• gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Aloną Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwonię !!!
CV na e-mail [dane kontaktowe niedostępne].ua
Numer wpisu do rejestru 13471

Ważne do: 2018.09.26, wyświetleń: 305

nr ogłoszenia: 14740