Pracownik magazynu

inne


Pracownik Zgierz, magazynu Zgierz

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży logistycznej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zelgoszcz k. Łodzi

Zapraszamy do aplikowania!
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Stawę godzinową 23,60 zł brutto/godz
Możliwość uzyskania premii do 1000 zł brutto
Szybki proces rekrutacji

Obowiązki

Zbieranie i transport kontenerów z oponami i felgami na miniładowarkę
Zbieranie i transport pustych kontenerów i palet po magazynie na miniładowarkę
Obsługa skanera
Układanie towarów na palecie, pakowanie
Rozładunek / załadunek samochodów
Odbiór zamówień (Opony i felgi)

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (8-12h)
Mile widziane uprawnienia na wózki UDT ale nie wymagane !
Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuję Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 233

nr ogłoszenia: 17444